NYX LIP LINGERIE

//NYX LIP LINGERIE

NYX LIP LINGERIE

Nyx Lip Lingerie atrodo kaip lūpų blizgesys. Nors tai yra patvarūs lūpų dažai, kurie turėtu laikytis visą dieną ir jie iš tikrųjų laikosi taip ilgai.

Priešais save turiu pilną atspalvių paletė šių miniatiūrinių lūpų dažų. Visos spalvos yra matinės ir išdžiūva dviejų minučių bėgyje. Pats lūpdažis tepasi kaip kremas ir nesijaučia ant lūpų. Jį lengvai galima pamiršti dienos eigoje. Ir atsižvelgiant į lūpų dažų kaina, aš beveik nerandu Nyx Lip Lingerie trūkumų. Kai pilnai išdžiūsta, jis absoliučiai nelimpa ir kaip nebūtų keista jis visai nesutraukia ir nedžiovinta lūpų. Šių lūpų dažų tūtelė labai stilinga ir graži. Pati blizgi ir permatoma su juodu aplikatoriumi.

Kiekvienas atspalvis turi kažkiek pilkumo. Lūpdažis tūtelėje atrodo tamsiau nei ant lupų. Kolekcija neturi super ryškių ir sodrių spalvų. Spalvos prilygsta apatinių drabužių atspalviams, labai ramus, bet yra ekstravagantiškos. Nors pagal tendencija tai yra madinga.

Kaip jus visi žinote kiekvienoje lūpų dažų kolekcijoje būna gražiai gulantis lūpų dažai ir blogai, dryžiais.

Corset spalva, sakyčiau, yra labiau kasdienine ir neutrali kaip nude. Ieškantiems nude spalvą dar labai tiks Push Up atspalvis, labiausiai panašus į natūralią lūpų spalvą. Nusivalo su vandeniui atspariu makiažo valikliu labai gerai ir greitai.

Šviesiausia spalva yra Lace Detail, bet ji šiek tiek tepasi dryžiais. Lūpos turėtu būti idealios būklės, geriau po šveitiklio naudojimo. Šią spalvą geriau rinktis, kai jus esate įsitikinusi gerąją lūpų būklę.

Beveik visi lūpdažų atspalviai yra panašus. Nors yra ir tokiu kurie išsimušią iš bendros spalvų paletės, kaip pavyzdžiui Exotic. Jis ryškesnis, labiau panašus į plytų atspalvį.

Jeigu norite, kad aplinkiniai atkreiptų į jūs dėmesį naudokite Embellishment atspalvį. Kažkas tikrai sakys jog tai ne man, bet jis tikrai tiks prie daugelio outfitų šia žemą 🙂

Užtat jeigu mėgstate labai išsiskiriančius makiažus lūpdažio pagalba, Honeymoon spalva tikrai jūms padės to pasiekti.

Teddy ir Beauty Mark patiks tiems kas renkasi rudus atspalvius.

Laisvai galėsite flirtuoti su Bedtime Flirt spalva, nes ji nuostabi, taip galėčiau sakyti apie kiekvieną lūpdažį iš Nyx Lip Lingerie kolekcijos. Ir čia tikrai ne reklama, nes man patikusią makiažo priemonė verta jūsų dėmesio.

Siūlau pakeisti save nors vienai dienai. Šie lūpų dažai nebūtini kasdieniniam naudojimui, tad verta kartais eksperimentuoti.

2018-01-26T04:29:27+00:00

Rašyti komentarą