NYX READY, PREP, GO JET SET TRAVEL KIT

//NYX READY, PREP, GO JET SET TRAVEL KIT

NYX READY, PREP, GO JET SET TRAVEL KIT

Šis Nyx rinkinys naudojamas veidui paruošti prieš atliekant makiažą. Pačios tūtelės yra travel size, bet jų tikrai užteks ilgam ir galimybė išbandyti viską skirtingais metų laikais yra didžiulė.

Pradėsiu nuo purškiamos Nyx First Base Primer Spray bazės. Pasiskirsto ji labai tolygiai ir turi silpną lipnumo efektą. Labai gerai išlygina veido reljefą ir padengia plėvele visus defektus, tokius kaip išsausėjusi ir šerpetojanti oda. Veido visiškai netraukia. Kreminė pudra laikosi tikrai kur kas ilgiau. Dar galima akių šešėliams suteikti šlapią akių efektą, užpurškiant bazės ant šešėliams tinkamo teptuko prieš jo panaudojimą.

Tikrai negalėčiau pasakyti nieko gero apie Nyx Pore Filler. Deja savo paskirties jisai neatliko. Dėjosi ant veido gan neblogai. Ir piršto pagalba užpildę visas poras ir veidas tapo slidus ir glotnus. Bet kai užsidėjau skystą pudrą, viskas susimaišė tarpusavyje ir parėjo dėmėmis, nors dėjau pagrindą su Beauty Blender pagalba. Make Up For Ever Step1 Mattifying Primer tikrai nekeisčiau į Nyx Pore Filler.

Užtat Nyx Liquid Illuminator norėčiau labai pagirti. Jis tiktai labai pigmentuotas, neturi stambiu švytinčių dalelių ir matosi pro 3-4 sluoksnius makiažo pagrindo. Bet ji reikia labai gražiai padengti, nes matosi jo pradžios ir pabaigos ribos, jis tiesiog reikalauja gero išsklaidymo. Švyti ir laikosi visa diena.

Išbandžiau ir akių šešėlių bazė Nyx High Definition Eye Shadow Base. Tai yra puikiausia alternatyva Ingloto ir Urban Decay bazėms. Tekstūra gan lengva, gėlinė. Užsitepa ir pasidengia puikiai, be gumulėlių. Šešėlių išsklaidymui nekenkia ir netrukdo. Bazės dėka šešėliai išsilaikė visą dieną.

Permatoma antakių želė Nyx Control Freak Eyebrow Gel. Jo konsistencija leidžia antakių plaukelius nukreipti jums reikalinga kryptimi. Ir užfiksuoti tai visai dienai. Plaukeliai nesusiklijuoja ir dėl to jų atrodo kur kas daugiau. Antakių želė yra bespalve, jos nesimato ir nesijaučia jokio sunkumo pojūčio.

Nieko įspūdingo nepastebėjau Nyx High Definition Finishing Powder. Taip, ji užfiksuoja kremines priemonės užsidėtas jūsų makiaže. Pudra palaiko matinį efektą dienos eigoje. Bet turint savyje šviesą atspindinčias dalelės, kaip beveik visos HD pudros, Nyx atsispindi baltai nuotraukose kuriose buvo naudota blykstė.

Ir paskutinis fiksuojamas purškiklis Nyx Matte Setting Spray. Žadėtas užfiksavimas tikrai matomas iki pat vakaro. Ir matinis efektas tikrai pastebimas. Bet sakyčiau, kad išryškina savo sunkia sudėtimi visas veido poras. Jo naudojimas turi būti labai atidus, nepurkšti labai daug ir neapsunkinti veido. Labai gadina sausu hightlighterių grožį 🙂

2018-01-26T04:27:09+00:00

Rašyti komentarą