URBAN DECAY NAKED 3 & NAKED HEAT

//URBAN DECAY NAKED 3 & NAKED HEAT

URBAN DECAY NAKED 3 & NAKED HEAT

Šiandien papasakosiu apie visiems žinoma Urban Decay dekoratyvinę kosmetiką. Pasaulio vizažo meistrai jau senai naudoja įvairias šio brendo priemonės. UD Lietuvoje atsirado neperseniausiai. Aš jau senai labai norėjau išbandyti jų šešėlių paletės. Ir dabar Douglas parduotuvė leidžia mums įsigyti UD priemonės čia pat, vietoje 🙂

Rinkausi testavimui dvi paskutinės Uraban Decay Naked šešėlių paletės. Tai Naked 3 ir Naked Heat, būtent juos užpildytos šiltais šešėlių atspalviais. Nes dabar madoje rudos, rausvos, žemiškos spalvos. Vietoj juodos spalvos makiažo meistrai naudoja tamsiai ruda ir beveik visi makiažai yra be pilku, juodu, apskritai be šaltų tonų.

Galėčiau Naked 3 pavadinti vestuvinė paletė. Visi jos atspalviai padės sukurti tobula vestuvinį makiažą. Strange spalvą padės pašvesinti reikiamas vietas ir su Dust šešėlių pridėti ten stambių ir blizgių dalelyčių, paletė turi ir retušavimo atspalvių (Burnout, Limit ir Nooner) ir akcentą uždėti su Buzz, Trick ir Mugshot tonais galima be galo gražiai. O Liar, Factory ir Darkside padės patamsinti išorinį voko kamputį. Naked 3 turi gera alternatyva juodai šešėlių spalvai, tai Darkheart ir smulkūs aukso blizgučiai tik pagyvina blakstienų liniją. Turint tokia šešėlių paletę galėsite susikurti ir visiškai matinį akių makiažą kiekvienai dienai ir prabangu vakarinį makiažą. Nors Naked 3 turi rausvų ir rudų pigmentų, bet tikrai derės prie visų akių spalvų, tinkamai parinkus akių makiažo schemą. Paletės teptukas yra sintetinis ir dvipusis. Iš vienos pusės plokščias ir suspaustas akių šešėlių šepetėlis, o iš kitos purus retušavimo ir suliejimo teptukas. Labai džiaugiuosi įsigijus šia šešėlių paletė, nes skubant su ją galima per 5 minutes padaryti daugybė solo akių makiažų ir akys neatrodys pavargusios ir paraudusios.

Dabar pakalbam apie Naked Heat 🙂 Sodrios rudens spalvos. Visi šilti, rudi su raudonu ir žemės atspalviai. Su šia paletė galėčiau dirbti ir dirbti, jos šešėliai tiks visiems makiažams, visiems odos atspalviams ir akių spalvoms. Neturiu priekaištų nevienam atspalviui. Paletė turi 7 matinius šešėlius, kiti 5 yra satininiai. Sauced, Low Blow, He Devil, Cayenne ir tarpusavyje maišyti En Fuego ir Ashes puikiausiai tiks darant dūminį akių makiažą. Lengvą dieninį ir ryškų, dramatišką vakarinį galima pagyvinti su Dirty Talk spalva. Šešėliai laikosi ir be bazės visą dieną, o su bazė ir visą naktį 🙂 Teptukas kaip visada dvipusis ir šį kartą retušavimo pusė gan apvali. Chaser spalva leidžia gražiai pašvesinti vidinį voko kampą ir vieta po antakiu, o Ounce spalva gali priduoti šiom vietom blizgesio, kaip hightlighteris. Lumbre atspalvis sudrėkinus teptuką atsiskleidžia geriau nei naudojamas sausas. Pats Lumbre šešėlis kaip supresuotas pigmentas. Daug pribyra ant skruostu, kai naudoju Scorched spalvą, bet ji verta dėmesio, nes turi daug smulkiu dalelių su skirtingais atspalviais ir žvilga ant voko nepakartojamai (geriau naudoti sudrėkinus teptuką). Metalo atspalvis Ember turi ir bronzos ir aukso dalelių. Turiu pridėti, kad visi šešėliai netepa teptukų net naudojant sudrėkinimo būda.

P.S. OMG, Urban Decay, kiek daug merginu visame pasaulyje ištuština savo kišenės, dėl tavo legendinių šešėlių palečių 😀

2018-01-25T18:06:34+00:00

Rašyti komentarą