APIE MANE

/APIE MANE
APIE MANE 2018-05-03T17:31:29+00:00

Esu makiažo menininkė, stilistė, šukuosenų meistrė ir padedu atrodyti įspūdingai bet kuria proga. Dėka Monikos Briu ir Margaritos Vaisovos sėkmingai baigiau kursus Makeup Secrets akademijoje. Kėliau kvalifikaciją Povilo Staniulionio, Militos, Alina Guess, Justinos Gafarovaitės ir Gretos Girdžiūtės seminaruose. Tobulinausi iš tokių užsienio meistrų kaip Valentina Ljaš, Diego Shober, Sonya Miro, Vanessa Davis ir James Vincent.

Aš dirbu su aukštos kokybės profesionalia kosmetika ir įrankiais (Zoeva, Jane Iredale, Makeup Forever, Inglot, Paese), kuri leidžia man suteikti jums makiažo kokybę ir šukuosenos garantiją, net karštų ar drėgnų orų. Kaip taisyklė, profesionali kosmetika nealergizuoja, todėl jūs galite nebijoti jokių alerginių reakcijų. Mano paslaugų kaina susideda iš patirties, taip pat iš kokybiškų medžiagų, kurios naudojamos šukuosenai ir makiažui.

Kai kurios moterys mano, kad gali susidoroti pačios ir ieškoti visažisto nėra būtina. Tačiau atrasite daug privalumų pasinaudojus makiažo-stilisto paslaugomis Vilniuje. Visu pirma profesionalas atsižvelgia į visus artėjančios šventės niuansus, makiažą suderina su suknelė, veido tipu ir spalva. Be to, stilistas gali pritaikyti ir šukuoseną. Profesionalo darbas laikysis tiek kiek įmanoma ir neišnyks nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Džiaugiuosi galėdama pasiūlyti bandomajį vestuvinį įvaizdį. Šiuos mažos „repeticijos“ dėka atsižvelgsime į visus poreikius ir niuansus, kad būtų išvengta, bet kokių nesusipratimų. Arbata su saldumynais ir malonus pokalbius garantuoju 😉 Mes su Jumis aptarsime visas detales ir pradėsime kurti grožį.