RETRO MAKIAŽAS

//RETRO MAKIAŽAS
RETRO MAKIAŽAS 2018-01-30T15:36:16+00:00

Truputi istorijos..
1920-ieje pasžymi pravedimais, kurie turėjo būti prie pat blakstienų linijos ganėtinai stori. Moterų grožio standartu tomis dienomis buvo laikomi- ryškiai raudonos arba persikinės lūpos.

Minkštas ir švelnus moteriškumas yra būdingas 1940 metams . Moterys daugiausia ryškino akis (ryškios, šviesios ir raudonos lūpos vėlgi liko makiaže), šešėliai būdavo švelnaus atspalvio, o skruostikauliai sumodeliuoti su šviesiai rožiniais ar persikų spalvos skaistalais.

Ryškus pavyzdys 1950 yra Marilyn Monroe – jos įvaizdis yra lengvas, žaismingas, patrauklus. Ploni antakiai būdingi 1920 ir 1940, pasikeitė į labiau storesnius ir išlenktus, atėjo į mados elegantiškas (nors šiek tiek platesnis) pravedimas, įrėmintas storų blakstienų (kartais priklijuotos).
Putlių lūpų kontūrą ryškino raudonu lūpdažiu. Su apgamo pagalba  priduodavo originalumo ..

Apie pati Retro makiažą..
„Retro makiažas – yra aristokratiškas, svarbu jame pasiekti subtilų, balta porceliano lėlės mažą veiduką su aksomines odos pojūčiu. Ši tendencija išliko nepasikeitus per dešimtmečius, todėl nereikia jos pamiršti.

Gražus makiažas susijęs su akies ryškinimu pieštuku, šešėliais ir lainerių. Svarbu atkreipti dėmesį į akis, kad jie sėkmingai susiderintu su ryškiomis lūpomis, nes akcentas į juos. Naudojami šie tono atspalviai: violetinė, mėlyna, pilka.

Retro stiliaus makiaže blakstienos turėtų būti purios. Galite naudoti blakstienų rietiklį ir aukštos kokybės tušą, kurie suteiks reikiamą blakstienų kiekį. Taip pat galite naudoti klijuojamas blakstienas.

Lūpų dažai – privalomas komponentas retro makiaže, todėl nebūtini jokie blizgučiai. Patartina pasirinkti Scarlet, terakotinį, vyšnių, apelsinų atspalvį. Šiek tiek šviesios spalvos skaistalų. Pink atspalvis suteikia seksualumo įvaizdį.