SPA PROCEDŪROS PLAUKAMS

//SPA PROCEDŪROS PLAUKAMS
SPA PROCEDŪROS PLAUKAMS 2019-01-08T19:06:33+00:00

Braziliškas plaukų tiesinimas

Sveiki plaukai ir stilinga šukuosena be vargo, moterų kurios turi išleisti daug savo brangaus laiko ir pinigų, svajonė. Stresas, skrybėlės, žiemos šaltis ir vasaros saulė, nesveikos dietos ir vitaminų trūkumas yra toli gražu nebaigtas sąrašas to, dėl ko mūsų plaukai praranda savo galingumą ir grožį. Be to, moteriškoji esmė yra tokia, kad visada norisi ne to, kas duota gamtos: tiesiu plaukų savininkes svajoja apie garbanas, o „garbanotu“ šukuosenų atvirkščiai.

Keratininis ištiesinimas tai salonų procedūra, kuri ištiesina ir turi gydomą poveikį, atkuria pažeistų plaukų struktūrą. Keratininis plaukų tiesinimas skiriasi nuo cheminio plauku tiesinimo, nes jis nekeičia plaukų struktūros. Pagrindine ištiesinimo sudedamoji dalis yra sintezuotas skystasis keratinas. Tai leidžia skysčiui įsiskverbti į plaukų tuštumas ir užpildyti jas, o aukšta temperatūra įtakoja keratina suglaudina ir tampa apsauginiu sluoksniu. Dėl to plaukai tampa blizgūs ir lygūs. Tinkamai prižiūrint plaukus ir naudojant specialias priemones po keratino procedūros rezultatas išliks iki 3-6 mėnesiu.

Botoksas

Agresyvus aplinkos poveikis, dažnas plaukų dažymas, stilizavimo produktai, plaukų džiovintuvo naudojimas – visi šie veiksniai neigiamai atsispindi plaukų sveikatoje ir grožyje. Pridėkite dar nuolatinį stresą, prastą mitybą, sunkią aplinkos situaciją ir paaiškės, kodėl šiandiena taip mažai laimingų sveikų plaukų savininkių. Tačiau šiuolaikiniai kosmetiniai plaukų priežiūros gaminiai leidžia efektyviai ir greitai ištaisyti padėtį. Gana nauja, bet jau mylima procedūrą- plaukų botoksas.

Botoksas visu pirma yra plaukų atstatymas, matomas poveikis trunka nuo 1 iki 3 mėnesių. Botoksas ne ištiesina plaukus, bet juos gydo, mažina jų purumą ir trapumą. Botoksas taip pat neutralizuoja geltonumą būdingą blondinem.