VESTUVINIS MAKIAŽAS

//VESTUVINIS MAKIAŽAS
VESTUVINIS MAKIAŽAS 2018-01-30T14:54:00+00:00

2018 metų sezone pagrindinė tendencija atsisakyti ryškių akių ir pereiti prie natūralesnių spalvų ir vieno akcento visame makiaže. Svarbiausia – švytintis veido odos tonas, gaivus skruostų atspalvis, pavyzdžiui, rožinis arba koralų. Taip pat pabrėžti nuotakos lengvumą ir gaivumą naudojant švytėjimo pudrą ir bronzantą.

Akių makiaže galima atkreipti dėmesį į aukso ir sidabro spalvas, naudoti jas kaip mono versiją arba su plačiais pavedimais. Taip pat būtina teikti pirmenybę priaugintoms ar priklijuotoms blakstienoms vietoj įprasto tušo, kad akys būtų labiau išraiškingos.

Įvaizdis gali būti papildytas rausvos arba koralinės splavos lūpų blizgesiu. Žiemos nuotakoms patartina atkreipti dėmesį į tokias spalvas kaip Bordo, prinokusių vyšnių, Marsala (jie gali būti naudojami ne tik akių makiaže, bet ir įspūdingame lūpų kontūre). Jeigu dažnai makiaže naudojate ryškias spalvas, aš rekomenduoju Jums pasirinkti matinių tekstūrų atspalvius ir šiek tiek lūpų kontūrą retušuoti, vaizdas taps dar labiau moteriškesnis.